Kezdőlap Csapatok Bajnokság Pályák Leaders Archiv Jelmagyarázat Letöltés

Leaders

2009 NBI adatai:

20052006200720082009
20102011201220132014
20152016
TÁMADÁSDOBÁSVÉDELEM
2017 eseményei:
TÁMADÁS ADATOK         (Minimum PA=16.2)
Ssz. Név G AB R H 2B 3B HR RBI BB K SB CS AVG OBP SLG
1Nikolits GyörgySZS51869310250810.5000.6250.778
2Jánó AndrásJSR623910110431410.4350.5360.565
3Mesztegnyei KrisztiánNAA41446101550000.4290.5790.714
4Zalabai ZsoltOBW626411400521210.4230.4670.577
5Balázs LászlóSZS61938200217100.4210.4500.526
6Lupták PéterOBW6201083013101900.4000.6000.700
7Németh BalázsSZS52379010232400.3910.4620.478
8Török AndrásNAA62158100552100.3810.5190.429
9Goór NorbertOBW51856100433300.3330.4550.389
10Fekete BalázsJSR62277100653400.3180.4480.364
11Fekete CsabaJSR61635000454200.3130.4760.313
12Xiong XiaoboOBW41755000200000.2940.2940.294
13Tirnitz JózsefNAA51434100034500.2860.4740.357
14Lóki AttilaNAA41815000124100.2780.3810.278
15Bubla ÁronSZS41544000025310.2670.3890.267
16Gyertyánági PéterNAA51524000034110.2670.3890.267
17Fernandez Rodrigez JorgeOBW41945001202000.2630.2630.421
18Radványi TamásJSR62376110646400.2610.3700.391
19Varsics TamásJSR51614000003600.2500.2940.250
20Felsővári GergelyJSR52145000106010.2380.2730.238
21Morua RobertoOBW41734000043010.2350.3810.235
22Frank-Mezőfi MiklósSZS41343100147200.2310.4440.308
23Halmos BalázsSZS52355100317600.2170.3080.261
24Simonyi DénesSZS62475010651300.2080.3670.292
25Goór CsabaOBW62034100253210.2000.4070.250
26Pásztor DomokosSZS62044001569320.2000.4290.350
27Kiss SzabolcsJSR62244010234500.1820.3330.273
28Mészáros GergőNAA62043000027110.1500.2270.150
29Andó JózsefOBW62273000247000.1360.2590.136
30Kalocsai BalázsOBW51532000281100.1330.4350.133


Jelmagyarázat
MOBSSz hivatalos oldala, Honlapkészítés, Pálinkafőző gép